Під Білим домом зібралось віче проти нового голови Івано-Франкіської ОДА (фото)

Об этом сообщает moya-planeta.in.ua со ссылкой на СМИ.


Денис Шмигаль, який обійматиме дану посаду, був одним з трьох кандидатів на пост голови Львівської ОДА. Також він є керівником Бурштинською ТЕС, яка належить компанії ДТЕК Рината Ахметова, пишуть Версії з посиланням на Галку.


У вівторок, 9 липня, під стінами Івано-Франківської ОДА стартувало Віче представників громадських організацій області з приводу призначення на посаду голови ОДА Шмигаля. Люди проти кулуарного призначення і не розуміють, чому Івано-Франківську область очолить чоловік, який програв такий же конкурс на Львівщині.


Голова громадської ради при Івано-Франківській ОДА Михайло Глагович розповів, що схожа акція вже відбулась у Львові. Її мета – щоб призначення відбувалися дійсно прозоро.


За словами Глаговича, вони планують звернутися в Офіс президента, в Кабінет Міністрів та до обласної ради.


«Ми хочемо, щоб нас почули. Президент сказав, що всі нові призначення будуть прозорі. Потрібно, щоб кандидати представили свої програми, зустрілися з людьми та розповіли, як вони бачать розвиток Прикарпаття», – сказав голова громадської ради.


Секретарка Громадської ради при Івано-Франківській ОДА Марія Солодчук говорить, що громадськість хоче прозорості та справедливого призначення.


«Ми завжди чуємо обіцянки, але їх виконання відбувається рідко. Влада має бути для народу, а не окремо», – говорить Солодчук.

Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/pid-bilim-domom-zibralos-viche-proti-n/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя