Депутатка від «Слуги народу» Ірина Верещук пояснила свої взаємини з людиною Медведчука

<p>Верещук повідомила, що знає Козака давно — ще відтоді, коли була мером міста Рава-Руська на Львівщині Об этом сообщает <a href=rupor24.in.ua со ссылкой на СМИ.

— Депутатка від «Слуги народу» Ірина Верещук пояснила свої взаємини з людиною Медведчука">

Верещук повідомила, що знає Козака давно — ще відтоді, коли була мером міста Рава-Руська на Львівщині

«Ми жартома називали його «нашим бюджетом розвитку», — розповіла Верещук, згадуючи Козака


Народна депутатка від «Слуги народу» Ірина Верещук пояснила свої взаємини із нардепом від «Опозиційної платформи — За життя» Тарасом Козаком — власником телеканалів 112, NewsOne та ZIK, якого пов’язують із Віктором Медведчуком.


Про це Верещук розповіла в ефірі програми Bihus.Info «Рольові Ігри».


Запитання про Козака ведучий обґрунтував тим, що багато років Верещук часто з’являється в ефірі телеканалів, які йому належать.


Народна депутатка підтвердила, що знає Козака давно — ще відтоді, коли була мером міста Рава-Руська на Львівщині.


«Він був депутатом Львівської обласної ради з 2010 року. Він балотувався у нас по мажоритарному округу, а це зумовлює такий тісний контакт і знайомство з будь-яким міським, сільським, селищним головою», — повідомила Верещук.


«Ми жартома називали його «нашим бюджетом розвитку». Він в районах Яворівського і Жовківського виборчого округу зробив більше, ніж два районні бюджети розвитку. Так склалося. Була повністю системна робота. Працювали команди людей, які день і ніч їздили по округу, описували проблеми, знайомилися з працівниками усіх сфер без винятку», — розповіла депутатка.


Водночас Верещук сказала, що ставиться до Козака «нейтрально». Нині у Верховній Раді, за її словами, вони майже не спілкуються.


«Як на диво, ми бачились лише два рази, і то тільки в коридорах. Привітались — і все. Він посміявся і сказав: «Ну окей, бачив тебе на NewsOne і на 112». Я кажу: «Ну дякую, і тепер нас пов’язують саме в такий спосіб». Посміялись — і не більше», — розповіла політик.
Нагадаємо, Верещук розповіла, що отримала медаль від Віктора Януковича у 2011 році, аби через це не покарали працівницю райдержадміністрації.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/deputatka-vid-slugi-narodu-irina-vereshchuk-poyasnila-svoji-vzajemini-z-lyudinoyu-medvedchuka-636952.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя